Tuğrul Selmanoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Tuğrul Selmanoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? Ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”Tuğrul Selmanoğlu”ndan söz edeceğiz.

Tuğrul Selmanoğlu Kimdir?

Tuğrul Selmanoğlu, Türk gazeteci ve yazar. 1979 yılında Almanya’da dünyaya gelen Tuğrul Selmanoğlu, şu anda gündem ve siyaset üzerine Haber 7’de yazılar yazmaktadır. Adı sık sık yurt dışında yapmış olduğu konuşmalar ile gündeme gelen Tuğrul Selmanoğlu, bir Alman televizyonunda 5 Alman katılımcı ile yaptığı tartışma sonrasında popülerliğini artırmıştır.

İlginizi Çekebilir:  İHA Nedir? Hangi Alanlarda Kullanılır?

AKP’nin yurt dışı seçim koordinasyon merkezinde çalışmalarını sürdüren Tuğrul Selmanoğlu, sosyal medya hesaplarından da gündeme ilişkin paylaşımlar yapmaktadır.

Aslen Nereli?

Tuğrul Selmanoğlu, Almanya doğrumlu ancak baba tarafından Elazığ Harput; anne tarafından da aslen Serince köyündendir. Selmanoğlu’nun babasının amcası daha önce Belediye Başkanlığı görevinde bulunmuştur.

İlginizi Çekebilir:  Kahramanmaraş’ta Bir Grup AKP’li Direkte Asılı Türk Bayrağını Söküp Yerine AKP Afişi Astı

Siyaset ve gündem üzerine çeşitli yazılar kaleme alan Tuğrul Selmanoğlu, günümüzde bir klinikte idareci olarak çalışmaktadır. Haber 7 yazarlarından olan Tuğrul Selmanoğlu, sosyal medyayı da aktif kullanmaktadır.

Tuğrul Selmanoğlu Haberleri

İstanbul Havalimanı’nın açılması üzerine pek çok kişi tarafından olumlu paylaşımlar gelmişti. Ancak Tuğrul Selmanoğlu’nun paylaşımı, diğerlerinden biraz farklı. Selmanoğlu, Almanların yeni havalimanına inerken verdiği tepkileri sosyal medya hesabından şöyle paylaşmıştı.

İlginizi Çekebilir:  Barış Pınarı Harekatı Zafer mi? Hezimet mi?

Beka Sorunu Var

Tuğrul Selmanoğlu, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda ülkede beka sorunu olduğunu, sendeleyip düşmemizi beklediklerini ifade etmiş ve ”Milletin eğer bu beka meselesinde devletin arkasında kenetlenmesini istiyorsak, milletin ekonomik sıkıntılarını çözmek zorundayız… Çocuğu yatağa aç giren babanın beka derdi öncelikle budur.” açıklamalarına yer vermişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara