Koreli Şarkıcı (EXO Üyesi) Kai Kimdir? Yaşı? Boyu Kilosu? Sevgilisi?

Koreli Şarkıcı Kai kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncu ve şarkıcıların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Güney Koreli şarkıcı Kai’den söz edeceğiz.

Koreli Şarkıcı Kai Kimdir?

  • Şarkıcı

EXO grubunun vokalisti, ana dansçısı, ana rapçisi ve genel olarak da grubun yüzü olan Kai’nin gerçek adı Kim Jong In’dir. 14 Ocak 1994 tarihinde Güney Kore’ Seul’de dünyaya gelmiştir. Dünya astrolojisine göre oğlak olan burcu Çin astrolojisine göre köpektir. Boyu 182 cm olan Kai, 69 kg’dir. Kai’nin iki ablası vardır, biri kendisinden 9 diğeri ise 5 yaş büyüktür. Lise eğitimini Seul sanat lisesinde yapmıştır. 2007 yılında yapılan Youth Best Contest yarışmasını kazanmıştır.Dans yetilerinin arasında caz ve balenin yanı sıra hip-hop stilleri de vardır. Eskiden kahve içmekten hoşlanmazken günümüzde kahvenin tadını beğendiğini söylemektedir. SHINee grubundan Taemin’le BTS grubundan Jimin yakın arkadaşlarındandır. 2019 yılının ocak ayının birinde BlackPink grubu üyesi Jennie ile başlayan ilişkisi aynı ayın 25’inde son bulmuştur.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarı şarkıcı Kai 1.82 m boyundadır ve 69 kilodur.

Instagram hesabından da paylaşımlar yapan Kai, müzik kariyerine de devam etmektedir. Başarılı şarkıcı Kai hakkında merak edilen anne babası kardeşleri kimdir ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarının en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.