Sağlık

Kortizon İktidarsızlık Yapar mı?

Birbiriyle doğrudan ilişkisi olmayan birçok farklı hastalıkta kortizon aktif olarak kullanılmaktadır. Hal böyle olunca yan etki görülme ihtimali de bir o kadar artmış oluyor. Bu veri bir kişide yan etki görülme olasılığı ile ilgili olmasa da bu şikayetin ortaya çıkışı artıyor. Kortizon içeren ilaç türlerinin nefes darlığı, kalp atımında değişiklik gibi ciddi yan etkileri olduğu gibi birkaç gün içinde kendiliğinden kaybolan yan etkileri de bulunmaktadır. Bu makalemizde ise cinsel ilişki esnasında problem yaşatacak iktidarsızlık yan etkisinden kısaca bahsedeceğiz.

Kortizon iktidarsızlık yapar. İlaca yrni başladıysanız erken boşalma ya da sertleşme ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız dert etmenize büyük ihtimalle gerek yoktur. Yan etki birkaç gün içinde geçebilir. Ancak ilacı uzun süredir kullanmanıza rağmen bu etkiyi görüyorsanız doktorunuza başvurmanızı tavsiye ederiz. Tedavi uğruna bu yan etkiyi yaşamaya mahkum değilsiniz. Hekiminiz iktidarsızlık sorununu engellemek adına alternatifler önerebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds