Kredi Kartı Limit Yükseltme Hemen Olur mu?

Kredi kartı ve kredi notu ile ilgili binlerce faydalı makaleyi siz değerli okurlarımıza sunduk. Bu makalemizde ise kredi kartı limiti hemen nasıl yükselir? Sorusuna çok detaylı bir cevap vereceğiz. Ayrıca kimlerin kredi kart limitleri hemen güncellenmez başlangıçta belirtelim ki siz değerli kullanıcılarımız yazıda vakit kaybetmesin.

Öncelikle tahmin edebileceğiniz gibi kredi notunuz yani bunun içine etkileyen tüm faktörler giriyor. Düşük ise kredi limitiniz hemen yükselmeyecektir. Elinizde bulunan kartın limiyini yükseltmek için halen şansınız olduğu için hemen olmaz ama şubeye gidersiniz olur diyebiliyoruz. Kredi notunuz ortalamaya göre düşük seviyelerde olsa bile şubeye gider ve gelir belgesi ibraz ederseniz kart limitinin inceleme sonrası yükselme ihtimali vardır.

Gelelim hemen yükselme konusuna. Burada en hızlı yol size sunulan limit yükseltme tekliflerini kabul etmek olacaktır. Telefon ya da mobil bankacılık ile verilen limit tekliflerini kabul ettiğiniz anda saniyeler içinde limitiniz yükselir.

Bunun dışında kalan ihtimal ise yüksek bir kredi notu ile mümkün. İnternet bankacılığına girdikten sonra limit yükseltme kısmından başvuru yaptığınızda büyük ihtimalle yaklaşık 5 dakika içerisinde olumlu dönüş gelecektir. Bu dönüş sonrasınde bir işlem yapmanıza gerek kalmaksızın direkt harcamaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting