Biyografi

Kübra Yılmaz Pirgaip Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Kübra Yılmaz Pirgaip kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Kübra Yılmaz Pirgaip’ten söz edeceğiz.

Kübra Yılmaz Pirgaip Kimdir?

  • Gazeteci.

İstanbul Üsküdar Lisesi’nden mezun olan Kübra Yılmaz Pirgaip, lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamlamıştır. Kübra Yılmaz Pirgaip, yüksek lisans eğitimini ise Milli Savunma Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Ulusal Güvenlik Çalışmaları Bölümü’nde tamamlamıştır. Kübra Yılmaz Pirgaip, 2017 ile 2020 arasında ATV’de yardımcı yabancı haberler editörü olarak görev yapmıştır. Kübra Yılmaz Pirgaip, Aralık 2020’den beri TRT Haber’de görev yapmaktadır. Furkan Pirgaip ile evlidir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Kübra Yılmaz Pirgaip, gazetecilik çalışmalarına TRT Haber bünyesinde devam etmektedir. Kübra Yılmaz Pirgaip hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • linkedin.com.tr, Kübra Yılmaz Pirgaip, erişim tarihi: 29 Kasım 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds