Biyografi

Küçük Düşler Büyük İşler Sunucusu Ayşe Senem Göral Kimdir? Kaç Yaşında? Eşi Kim?

TRT Belgesel ekranlarında yayınlanan Küçük Düşler Büyük İşler isimli programın sunucusu Ayşe Senem Göral kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ayşe Senem Göral’dan söz edeceğiz.

Ayşe Senem Göral Kimdir?

  • İç mimar

TRT Belgesel ekranlarında yayınlanan ve oldukça beğenilen Küçük Düşler Büyük İşler adı program ile dikkatleri üzerine çeken Ayşe Senem Göral, 1999 yılında başladığı Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümü’nden 2003 yılından mezun olmuştur.

Kaç Yaşında?

Ayşe Senem Göral ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Senem Göral, 5 Mayıs 1981 tarihinde dünyaya gelmiştir. Senem Göral, 2020 itibariyle 39 yaşındadır. Ayşe Senem Göral 5 Mayıs doğumlu ve Boğa burcudur.

Özel Hayatı

Ayşe Senem Göral, Yusuf Göral ile evlidir ve bu evliliğinden bir tane erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. Babasının ismi ise Recep Tıngır’dır. Instagram üzerinden sık sık eşi ve çocukları ile paylaşımlar yapmaktadır. Instagram kullanıcı hesabı aysesenem şeklindedir.

Ayşe Senem Göral ile İlgili Aramalar

Google’da Ayşe Senem Göral ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ayşe senem göral nereli, ayşe senem göral kaç yaşında, ayşe senem göral kaç yaşında, ayşe senem göral trt belgesel, ayşe senem göral küçük düşler büyük işler, ayşe senem göral ne iş yapıyor, ayşe senem göral biyografi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds