Spor

Kullandı ve atkının üzerine “Yok Parti Yok” ibaresini yaptı

Göztepe’de iki flaş ayrılık Geride kalan Göztepe, teknik direktör Stepan Thomas ve futbolcu Sona Aidodou ile yollarını ayırdı.Geride kalan Göztepe, teknik direktör Stepan Thomas ve futbolcu Sona Aidodou ile yollarını ayırdı. Nestor El Maestro’nun ardından atanan Tomas, kendi tarafında oynadığı altı maçtan sadece bir puana sahip. 31 yaşındaki futbolcu Soner Aydoğdu ile karşılıklı sözleşme feshi.

Sona bu sezon 32 Süper Lig maçında 2 gol 4 asist yaptı.Göztepe, Stjepan Tomas ve Soner Aydoğdu ile yollarını ayırdıSpor Toto Süper Lig ekibi Göztepe, Stjepan Tomas ve Soner Aydoğdu ile yollarını ayırdıklarını açıkladı. Açıklamada, vbether iki isme de kariyerlerinde başarılar diledi.Göztepe, Stjepan Tomas ile yollarını ayırdığını duyurdu. İşte açıklama:Futbol A takımı teknik direktörümüz Stjepan Tomas ile karşılıklı görüşmeler sonucunda yollarımızı ayırdık. Stjepan Tomas ve ekibine teşekkür eder, kendisine bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz.SONER AYDOĞDU YOLUNUN PARÇASIGöztepe, Thomas ile yollarını ayırdıktan sonra Soner Aydoğdu ile yollarını ayırdı. Açıklamada, “Oyuncularımız Sona Aidodou’nun sözleşmeleri müzakereler nedeniyle karşılıklı olarak feshedilmiştir. Sona Adodou’ya teşekkür eder, kendisine futbol hayatını devam ettirmesinde başarılar dileriz” ifadesi kullanıldı.Göztepe’den Gaziantep FK yarışı açıklaması!Göztepe kulübü, Gaziantep FK yarışının son bölümünde yaşananlarla ilgili resmi internet sitesinden bir açıklama yayınlayarak gerekli aksiyonların alınacağını duyurdu.Hafta sonu maçlarımızda yaşananlar kulübümüz tarafından titizlikle ele alındı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds