Kurtlar Vadisi’nde Tombalacı Aslında Kim?

Kurtlar Vadisi tüm zamanların en efsane dizilerinden bir tanesi olarak bul ediliyor. Ülkemizde bu dizinin çok sayıda hayranı vardır. Dizi bitmiş olmasına rağmen internet üzerinden pek çok kişi eski bölümleri tekrar izlemeye devam ediyor. Dizide işlenen onaylar ve ilgi çekici senaryo sayesinde Kurtlar Vadisi çok uzun bir süre devam etmiştir. Bu süreçte diziye birçok karakter girip çıkmıştır.

Bu karakterlerin bazıları ise gerçek hayatta yaşamış olan mafya babaları ve benzeri kişilerin canlandırmasıdır. Bilinen karakterlerden bir tanesi de Tombalacı olarak ön plana çıkıyor. Tombalacı lakaplı karakter dizide kumarhane ve benzeri şeylerin sahibidir. Karaktere genel olarak Tombalacı veya Tombalacı Mehmet şeklinde hitap ediliyor. Gerçek hayatta ise Ali Fevzi Bir isimli kişiyi canlandırıyor. Ali Fevzi Bir se kumarhaneleri olan ve yer altı dünyasında bulunan bilindik ve güçlü isimlerden bir tanesidir.

İlginizi Çekebilir:  Başka Bir Dünya (Another Earth)

Tombalacı Mehmet Dizide Hangi Rolde?

Tombalacı Mehmet isimli adam Kurtlar Vadisi dizisinde önemli bir karakterdir. Dizide kumarhaneleri bulunan ve çeşitli yasa dışı işler ile uğraşan bir karakterlerdir. Hem güçlü hem de zengin olan bu karakter gerçek hayatta Ali Fevzi Bir’i canlandırır. Kurtlar Vadisi izleyicileri tarafından da bu görüş kabul edilir. Çünkü Tombalacı Mehmet ve Ali Fevzi Bir arasında birtakım benzerlikler bulunuyor. Bu sebepten ikisinin aynı kişi olduğu tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir:  Karakter Gerçekliği Önemli Midir? / Sherlock Holmes

Tombalacı Mehmet İle Ali Fevzi Bir Neden Aynı Kişi Olarak Düşünülüyor?

Tombalacı Mehmet karakterinin Ali Fevzi Bir’i canlandırdığını gösteren en önemli şey ikisinin de kumarhanelerin başına geçiş şeklidir. Ali Fevzi Bir, ortağı Ömer Tüftü Topal ölünce bütün kumarhanelerin başına geçti. Dizide ise Önder Zülfü Koşal ölünce Tombalacı Mehmet bütün kumarhaneleri sahipleniyor.

İlginizi Çekebilir:  La Casa De Papel İzlemeyi Düşünenlere

Tombalacı Ali Fevzi Bir’i Canlandırıyor

Kurtlar Vadisi dizisinde yer alan karakterlerden Tombalacı Mehmet, ekranlarda Ali Fevzi Bir’i canlandırması ile biliniyor. Buna en büyük kanıt ise iki isimin kumarhanelerin başına geçiş şeklinin aynı olmasıdır. İkisinin ortaklarının isminin de birbirinin neredeyse aynısı olması bu düşüncenin gerçek olduğunu fazlasıyla ortaya koyuyor denebilir.

Tombalacı Mehmet Hakkında Yapılan Aramalar

Kullanıcılar aynı zamanda bunları da aradı.

tombalacı mehmet kimdir

tombalacı necmi

tombalacı mehmet gerçek ismi

tombalacı karısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - instagram takipçi satın al - PCR Testi