Kwang Soo Lee Kimdir? Yaşı? Boy? Kilo? Dizileri?

Kwang Soo Lee kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Güney Koreli oyuncu Kwang Soo Lee’den söz edeceğiz.

Kwang Soo Lee Kimdir?

  • Oyuncu.

Takma adı Asya’nın Prensi olan Kwang Soo Lee, 14 Temmuz 1985 tarihinde Güney Kore’de Gyeonggi-do Namyangu’da dünyaya gelmiştir. Burcu yengeç olan yakışıklı aktör, 36 yaşındadır. 192 boyunda ve 78 kilodadır. Donga Yayın Sanatları Üniversitesi’nin Yayın Bölümü’nü tamamlamıştır. Hobileri arasında karikatürler ve resimler bulunmaktadır. Hristiyan dinine mensup olup kan grubunun A olduğu bilinmektedir. Dizileri ise; Hero, The Shopping List of a Killer, Live, The Best Hit, Hwarang, The Sound of Heart, Entourage, Puck, Dear My Friends, The Girl Who Sees Smells, Secret Love, City Hunter, Dong Yi, The Innocent Man, High Kich Through The Roof, That Person Is Coming, ıt’s Okay, That’s Love, Jung-Yi, Goddess of Fire, Bachelor’s Vegetable Store şeklindedir.

Kwang Soo Lee Kimdir

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Kwang Soo Lee 1.92 m boyundadır ve 78 kilodur.

Instagram hesabından da ayrıca paylaşımlarda bulunan Kwang Soo Lee, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Kwang Soo Lee hakkında merak edilen aslen nereli, anne babasının adı nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle