Koreli Şarkıcı Ailee Kimdir? Yaşı? Boyu? Sevgilisi?

Koreli şarkıcı Ailee kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Koreli şarkıcı Ailee’den söz edeceğiz.

Koreli Şarkıcı Ailee Kimdir?

  • Söz yazarı
  • Şarkıcı

Gerçek adı Lee Ye Jin olan Ailee, 30 Mayıs 1989 yılında donyaya gelmiştir. Dünya astrolıjisine göre burcu ikizlerdir. Boyu 164,5 cm iken kilosu 50 kg’dir. ABD’niin Colorado eyaletinde doğup New Jersey’de büyüdü. Ailee 12 yaşından itibaren sahnelere çıkmaya başlamasına rağmen ilk ciddi şarkı söylemesini 16 yaşında gerçekleştirdi. 9 Şubat 2012 yılında Heaven şarkısı ile Güney Kore’de kariyerini başlattı. Dini görüşü Hristiyanlıktır, en sevdiği renk pembe, en sevdiği yemek ise kore barbeküsüdür.

İlginizi Çekebilir:  Mert Carim Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Hobilerinin arasında yemek yapmak, şarkı söylemek ve sosyal medyada gizlice dolaşmak vardır. Aynı zamanda en büyük hayali kendi adını taşıyan bir müzik okulu kurmaktır. Az biraz davul çokça, piyano ve flüt çalabilmektedir. Yaptığı açıklamalara dayanarak Ailee’nin ideal tinin Taeyang olduğu söylenmektedir. Bunun yanında Ailee mizah seviyesi yüksek cömert insanlardan hoşlandığını ifade etmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Rikki Roath Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?
Koreli Şarkıcı Ailee Kimdir

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı şarkıcı Ailee 1.64 m boyundadır ve 50 kilodur.

Instagram hesabından da ayrıca paylaşımlar yapan Ailee, müzik kariyerine de devam etmektedir. Başarılı müzisyen Ailee hakkında merak edilen aslen nereli, anne babasının ismi nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede ayrıca sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz