Yemek

Lahmacun Arası Çiğ Köfte Olur mu?

Önceki yemek yazılarımızda tarifleri nasıl yapabileceğiniz hakkında detaylı bilgiler vermiştik. Bu makaleler düz tarif değil, bir yiyeceği hazırlarken katılabilecek malzemeler hakkında kısa makaleler. Örneğin, bu makalemizde çiğ köfte hakkında çok kısa konuşacağız. Garip gelse de lahmacun arası çiğ köfte olur mu? İnternet üzerinde merak edilerek aratılan bir soru. 

Lahmacun arası çiğ köfte yenir. Basit olarak, muhtemelen bu sorunun sorulma sebebi usül olarak böyle birşey yapmanın çirkin görünüp görünmeyeceği ile ilgili olabilir. Ancak lezzeti hoşunuza gidiyorsa bunu umursamanıza gerek yok. Çok çeşitli yiyecekleri karıştırarak modern mutfak olarak sunan kişileri düşündüğümüzde bu sizin için gayet normal gelmelidir.

Sadece yediğiniz lahmacunun çok sıcak olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Bu, çiğ köftenin tadını bir hayli bozarak sizi soğutacak bir tat verebilir. Bunun dışında yukarıda da söylediğimiz gibi gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz. Peki siz böyle bir karışım ikili tercih eder misiniz? Lütfen yorumlarda belirtin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.