Brain Test 198. Seviye “Hepsinin Biraz Isınmaya İhtiyacı Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Yüz binlerce kişi tarafından ilgiyle oynanan ve beğenilen oyunlar listesinde son zamanlarda üst sıralarda yer alan Brain Test oyunu, özellikle zeka sınırlarını zorlayan soruları ile benzerlerinden ayrılıyor. Oyunda sorulan bazı soruların cevapları gerçek anlamda zorlayıcı olduğundan kullanıcılar soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “hepsinin biraz ısınmaya ihtiyacı var” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Out 28. Seviye ''Metinler Üzerinde Bir Kelebeğe Dokun'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Seviye 198: Hepsinin Biraz Isınmaya İhtiyacı Var 

Hepsinin biraz ısınmaya ihtiyacı var sorusu, Brain Test oyununda sorulan en zorlayıcı sorular arasında yer alıyor. Oyunda ekranın ortasında titreyen minik bebekler göze çarpıyor. Oyunda bizden istenen ise hepsinin biraz ısınması. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 211. Seviye “Fikret’in Sence Kaç Dişi Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı 

Ateşi hepsinin ortasına doğru yaklaştırın ancak bunu yaparken bebeklerden “Zzz” işareti gelene kadar bunu deneyin. Bazı bebekler titrerken bazı bebekler ise uykuya dalmış oluyor. Bunun için ateşi çok ince bir ayarla tam ortaya koymak gerekiyor. 

Brain Out Nasıl Çözülür?

İlk adım soruları iyi okuyup iyi anlamak. İkinci adım ise ekranda yer alan ifadelere dikkat etmek. Son adım ise telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek. Bunları yaptığınız zaman çoğu sorunun doğru cevabına ulaşabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir:  Bayram Herkesin Bayramı

Diğer Sorular 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: