Lesli Karavil Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu? Oynadığı Dizi ve Filmler?

Lesli Karavil kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu, sevgilisi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı oyuncu ve sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Lesli Karavil’den söz edeceğiz.

Lesli Karavil Kimdir?

  • Oyuncu / Yönetmen. Tiyatro, sinema ve dizi film oyuncusu.

İstanbul’da dünyaya gelen Lesli Karavil, yaşamının önemli bir kısmını Barselona, New York ve San Francisco gibi yerlerde geçirmiştir. 1994 ile 1998 yılları arasında San Francisco’da Animasyon,Tasarım, Multimedia & Animasyon Bölümü’nde okumuştur. Yurt dışında yaşadığı dönemlerde oyunculuk ve dans eğitimleri almıştır.

Daha sonra ise Türkiye’ye geri dönen Lesli Karavil, Lesli Karavil, Şahika Tekand, İpek Bilgin gibi önemli isimlerden de dersler almıştır. Bir süre tiyatro oyunculuğu da yapan Lesli Karavil, 2018 yılında Savaşçı adlı dizide Leyla karakterini oynamış ve 2020 yılında Babil adlı dizide Funda karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu

  • Lesli Karavil, 1.65 boyunda ve 55 kilodur.

Hangi Dizilerde Oynadı?

  • Babil (Funda, 2020)
  • Savaşçı (Leyla, 2018)
  • Adı Mutluluk (2015)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Lesli Laravil’in bu platform üzerinde sıkı paylaşımlarda bulunmaktadır. Lesli Karavil hakkında merak edilen annesi, babası kimdir, kardeşleri kim, eşi sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Lesli Karavil ile İlgili Aramalar

Google’da Lesli Karavil ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Lesli Karavil kaç yaşında Lesli Karavil ekşi Lesli Karavil Instagram Lesli Karavil Babil Lesli Karavil vikipedi Lesli Karavil dizileri Lesli Karavil boy Lesli Karavil boyu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: