Gülnihal Eren Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

Gülnihal Eren kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu, kilosu ne, eşi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı doktor ve sağlıkçıların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gülnihal Eren’den söz edeceğiz.

Gülnihal Eren Kimdir?

  • Diş eti hastalıkları ve cerrahisi uzmanı

1984 Haziran tarihinde dünyaya gelen Gülnihal Eren, üniversite tercihlerine tıp fakültesini yazmış ancak ailesine fazla uzak olmaması için yakın yerleri yazmıştır. Mezun olduktan sonra akademide ilerlemek isteyen Gülnihal Eren,Amerika Birleşik Devletleri’nde bir dönem akademik çalışmalarda bulunmak üzere Boston’da yaşamıştır. 6 Eylül 2012 tarihinde doktorasını sunan Gülnihal Eren, akademiyi bırakmış ve kendi mesleğine dönmüştür. Şu anda diş eti hastalıkları üzerine eşi ile beraber açtıkları kliniği işletmektedir. Aynı zamanda İzmir’de yaşamına devam etmektedir.

Eşi Kim?

2002’de tanışıp 2009 yılında evlenmişlerdir. Üniversitenin ilk yılında tanıştıklarını ifade eden Gülnihal Eren’in eşinin ismi Çağdaş Eren’dir. 1983 yılının Eylül ayında dünyaya gelmiştir. O da Gülnihal Eren gibi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur.

1.78 boyunda olan Gülnihal Eren’in 2002 yılında İzmir Karşıyaka Anadolu Lisesinden mezun olmuş 2007’de de Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni bitirmiştir. Aslen İzmir Karşıyakalıdır.

Barselona’yı çok sevdiğini dile getiren getiren Gülnihal Eren, Instagram hesabında da aktif olarak paylaşımlarda bulunmaktadır. Gülnihal Eren’in bu platform üzerinde 420 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Instagram üzerinde cocobolinho kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapmaktadır.

Gülnihal Eren ile İlgili Aramalar

Google’da Gülnihal Eren ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Gülnihal Eren ekşi Gülnihal Karasu Eren kaç yaşında Cocobolinho Gülnihal Eren eşi Çağdaş Eren Gülnihal Eren Randevu Gülnihal Eren Düğün Gülnihal Eren kupik

30tl deneme bonusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.