Levent Tülek Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Levent Tülek kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Levent Tülek’ten söz edeceğiz.

Levent Tülek Kimdir?

  • Oyuncu.

28 Ağustos 1964 traihinde İstanbul’da dünyaya gelen Levent Tülek, oyuncu ve seslendirme sanatçısı olarak da biilinmektedir. Pelinsu Pir ile evli olan Levent Tülek, lisans eğitimini ise Mimar Sinan Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol alan Levent Tülek, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Özellikle Cennet Mahallesi adlı dizide canlandırdığı Organizatör Rıza karakterine hayat vermiştir.

Oynadığı Dizi ve Filmler?

YılDizi/FilmRol
1998Arkadaşım ŞeytanKomşu
1990Bekle Dedim GölgeyeAtıf Yılmaz
2000Yılan HikâyesiCemşit
2004-2007Cennet MahallesiSahte Organizatör Rıza
2009Babam BüfeMeriç Demiray
2009Deli Deli OlmaŞemistan
2014Ağlatan DansRauf
2015GülcemalYusuf
2018Dudullu Postası
2020Eşkiya Dünyaya Hükümdar OlmazBeşir Kepeli
Levent Tülek

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Levent Tülek 1.77 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Levent Tülek, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Levent Tülek hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.