Selin Yağcıoğlu Balarısı Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Eşi Kim?

Selin Yağcıoğlu Balarısı kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Selin Yağcıoğlu Balarısı’ndan söz edeceğiz.

Selin Yağcıoğlu Balarısı Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni
  • Eski spiker ve sunucu.

15 Kasım 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Selin Yağcıoğlu, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nde tamamlamıştır. 1.5 yıl Fenerbahçe TV’de 6 ay da A Spor ekranlarında sunucu ve spiker olarak çalışmıştır. 2017 yılında insan kaynakları alanında çalışmaya başlamıştır. Selin Yağcıoğlu ayrıca YouTube kanalında makyaj, cilt bakım, güzellik gibi çeşitli konularda videolar çekmektedir.

Nereli?

Sosyal medyada hayli popüler bir isim olan Selin Yağcıoğlu, anne ve baba tarafından aslen Trabzonlu’dur. Anne ve babası evlendikten sonra İstanbul’la taşınmışlardır. Öte yandan bir ablası vardır.

Kilosu

Sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olan Selin Yağcıoğlu hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de kilosudur. Yağcıoğlu, bir videosunda 50 kilo olduğunu ifade etmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Elvan Boran Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Boyu

Ayrıca takipçileri tarafından kendisi hakkında en çok merak konusu olan bir diğer başlık boyudur. Sosyal medyanın en çok takip edilen hesaplarından biri olan Selin Yağcıoğlu’nun boyu 1.69cm’dir.

Burcu

Takipçileri tarafından merak konusu olan ancak diğer konu başlıkları kadar aratılmayan bir diğer konu başlığı ise burcudur. Selin Yağcıoğlu Akrep burcu olduğunu, burcunun özelliklerini taşıdığını belirtiyor.

Selin Yağcıoğlu Balarısı ile İlgili Merak Edilenler

Selin Yağcıoğlu böceklerden korktuğunu dile getiriyor. Yemek yemeyi yeni tatlar denemeyi seviyor ve tarihi yerleri gezmeyi çok sevdiğini söylüyor. Kendinde değiştirmek istediği özelliği tez canlılığıdır.

Böceklerden nefret ettiğini, yemek yemeyi, yeni tatlar peşinde olduğunu, tarihi yerleri gezmekten haz aldığını, tez canlılığını değiştirmeyi istediği özelliklerinden biri olduğunu ifade eden Selin Yağcıoğlu ayrıca hamur işleri çok sevdiğini, formunu korumak açısından herhangi özel bir şey yapmadığını, moralinin bozuk olduğu zamanlarda “How I Met Your Mother” isimli diziyi izlediğini ifade ediyor.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Meltem Anastasia Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Galatasaray taraftarı olduğunu dile getiren Selin Yağcıoğlu, en sevdiği renklerin ise beyaz ve pembe olduğunu, yemekler arasında en çok mantıyı sevdiğini, YouTuberlar arasında ilk başta Danla Bilic’ten hoşlanmadığını ancak daha sonra onu çok samimi bulduğunu ifade etmiştir.

17 yaşında iken makyaj yapmaya başladığını, gündelik hayatta sürekli olarak makyaj yapmadığını ancak rimel sürmeyi çok sevdiğini dile getiriyor. Takipçilerinden gelen bir soru üzerine gezmeyi en çok istediği yerin New York olduğunu, başka bir ülkede yaşama şansı olsaydı bu ülkelerin Amerika ya da İtalya olacağını belirtmiştir.

Spor Spikerliği Serüveni

Selin Yağcıoğlu’nu ününe kavuşturan asıl çıkışı spor spikerliği ile yapmıştır. Fenerbahçe TV ve A Spor’da toplam 2 yıl spikerlik yapan Selin Yağcıoğlu, bu sektörden kısa sürede soğuduğunu, bir daha da dönmek istemediğini ifade ediyor.

İlginizi Çekebilir:  İclal Aydıngöz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

Selin Yağcıoğlu Eşi Kimdir?

Sosyal medya fenomeni ve eski spiker Selin Yağcıoğlu, 10 Ağustos 2018 tarihinde Gökhan Balarısı ile dünya evine girmiştir. Çiftin 6 Ağustos 2019 tarihinde Su adında bir kızları dünyaya gelmiştir. Ancak eşinin ne iş yaptığı bilinmiyor.

Selin Yağcıoğlu’nun Sosyal Medya Hesapları

YouTube kanalında 300 binden fazla abonesi bulunan Selin Yağcıoğlu’nun Instagram üzerinde de (selinbalarisiii) 550 binden fazla takipçisi vardır. Özellikle Instagram hesabını çok aktif bir şekilde kullanmaktadır.

Selin Yağcıoğlu Balarısı ile İlgili Aramalar

Google’da Selin Yağcıoğlu Balarısı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Uğur Balarisi kimdir Selin balarısı eşi Selin Yağcıoğlu Özcan Deniz Selin balarısı aslen nereli, Selin yağcıoğlu kaç yaşında, Selin Yağcıoğlu estetiksiz, Selin balarısı eşi ne iş yapıyor, Selin Yağcıoğlu spiker

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara