Biyografi

Masum Bayraktar Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında?

Masum Bayraktar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı din adamlarının yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Masum Bayraktar’dan söz edeceğiz.

Masum Bayraktar Kimdir?

  • Din adamı.

1973 istanbul Fatih doğumludur. Baba tarafı Rizeli anne tarafı Trabzonludur. Evli olan Masum Bayraktar’ın 5 çocuğu vardır. Dedesi Fatih ve Çarşamba’da uzun yıllar Mahmut Efendi cemaatinin berberliğini yapan Hacı Mustafa Efendidir. 7 yaşındayken hafızlığını tamamlayan Masum Bayraktar, 10 yaşındayken de Arapça eğitimine başlamıştır. İsmailağa Cemaatinde eğitimler alan Masum Bayraktar, din eğitimine devam etmektedir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Masum Bayraktar, aynı zamanda Youtube üzerinden de dini konularda videolar paylaşmaya devam etmektedir. Masum Bayraktar hakkında merak edilen babası kim, şeyhliğini ilan ettiği doğru mu gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • gazeteilksayfa.com, Masum Bayraktar, erişim tarihi: 17 Mart 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds