Biyografi

Emekcan Kaşkal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Emekcan Kaşkal kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve fimler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Emekcan Kaşkal’dan söz edeceğiz.

Emekcan Kaşkal Kimdir?

  • Oyuncu.

Emekcan Kaşkal, dizi-film ve tiyatro oyuncusudur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi mezunu olan Emekcan Kaşkal, lisans eğitimini ise Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Öncesinde çeşitli tiyatro oyununda rol alan Emekcan Kaşkal, oyunculuk çalışmalarına RH+ Menajerlik Şirketi bünyesinde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Emekcan Kaşkal aynı zamanda Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinde Pierro rolünde oynamıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Emekcan Kaşkal, oyunculuk çalışmalarına TRT 1 ekranlarında yayınlanan Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı isimli dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Emekcan Kaşkal hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Emekcan Kaşkal, erişim tarihi: 13 Ocak 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.