Biyografi

Melis Ketenci Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Eşi?

Melis Ketenci kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Melis Ketenci’den söz edeceğiz. 

Melis Ketenci Kimdir? 

  • Sosyal medya fenomeni.

1999 yılında Marmaris’te dünyaya gelen Melis Ketenci, sosyal medya fenomeni ve oyuncusudur. Lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve İşletme Bölümü’nde tamamlayan Melis Ketenci, bölümünden mezun olduktan sonra Doğuş ve Redbull gibi firmalarda da çalışmıştır. Sosyale medya platformlarından yaptığı paylaşımları ile geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Melis Ketenci Ocak 2023 tarihinde Perihan Savaş’ın oğlu Savaş Zafer ile evlenmiştir. 

Instagram hesabından paylaşımlarına devam eden Melis Ketenci’nin bu platformda 150 binden fazla takipçisi vardır. Sosyal medya fenomeni Melis Ketenci hakkında merak edilen aslen nereli annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. 

kaynakça:

  • biliyo.org, Melis Ketenci, erişim tarihi: 18 Kasım 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds