Melis Sezen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Dizilerde Oynadı? Boy ve Kilosu

Melis Sezen kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Melis Sezen”den söz edeceğiz.

Melis Sezen Kimdir?

— TV ve Sinema Oyuncusu

Kanal D ekranlarında yayınlanan Leke isimli dizide Yasemin karakterini canlandıran Melis Sezen, 2 Aralık 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü’nden mezun olan Melis Sezen, ilk oyunculuk deneyimine ise Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile başlamıştır.

Melis Sezen, şu anda Kanal D ekranlarında yayınlanan Leke dizisinde Yasemin karakterine hayat vermiştir. Melis Sezen‘in boy ve kilosu aşağıdaki gibidir:

  • Boy: 1.69
  • Kilo: 54
  • Burç: Yay

Rol aldığı dizilerde daha çok kötü karakteri canlandıran Melis Sezen, kötü karakteri canlandırmasından da memnun olduğunu belirtmiştir. Tango ve Salsa ile ilgili olduğunu söyleyen Melis Sezen, dansla iç içe olduğunu, sinemanın kendisi için bir meditasyon olduğunu belirtiyor. Enerji dolu kişiliği ile dikkatleri üzerine çeken Melis Sezen önümüzdeki yıllarda da çeşitli dizi ve sinema filmlerde de boy gösterecek. Sezen, sinema alanında ilerlemeyi bir röportajında belirtmiştir.

Melis Sezen Hangi Dizilerde Oynadı?

2019 – Leke (Yasemin) (TV Dizisi)
2019 – Mucize 2 (Sinema Filmi)
2018 – Şampiyon (Esra) (Sinema Filmi)
2018 – Tilki Yuvası (Sinema Filmi)
2018 – Dünya Hali (Sinema Filmi)
2017 – Siyah İnci (Ebru) (TV Dizisi)
2016 – Hayat Bazen Tatlıdır (Asya) (TV Dizisi)

Başarılı oyuncu Melis Sezen SinemaTürk isimli YouTube kanalında Onur Kırşavoğlu ile yaptığı röportajında oyunculuğa nasıl başladığından, hangi alanlara ilgi duyduğundan, kendisine hangi kişilerin destek verdiğinden, canlandırdığı karakterlerden, ilgi duyduğu danslardan ve özel hayatına dair çeşitli detaylardan söz ediyor. Onur Kırşavoğlu Melis Sezen ile yaptığı röportajın tamamını izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Melis Sezen Hakkında Kullanıcıların Yaptığı Diğer Aramalar

İnternet üzerinde Melis Sezen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; melis sezen instagram, melis sezen sevgilisi, melis sezen ekşi, melis sezen şampiyon, melis sezen yaş boy kilo, melis sezen estetiksiz hali, melis sezen hangi dizide oynadı, melis sezen murat dalkılıç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: