Biyografi

Meltem Koç Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Sevgilisi?

Meltem Koç kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Meltem Koç’tan söz edeceğiz.

Meltem Koç Kimdir?

  • Oyuncu.

Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimlerini alan Meltem Koç, lisans eğitimini ise Erzurum Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Sonrasında İstanbul, Trabzon ve Erzurum Tiyatroları’nda çalışan Meltem Koç, bu zamana kadar çeşitli projelerde rol almıştır. Meltem Koç’un Anıl Özdemirci ile aşk yaşadığı belirtilmektedir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Meltem Koç, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı oyuncu Meltem Koç hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Meltem Koç, erişim tarihi: 24 Mart 2023
  • görsel: feneroperter.com, Meltem Koç Kimdir, erişim tarihi: 30 Mart 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi