Otomobil

Mercedes B150 AUX Girişi Nerede?

Mercedes B150 modeli şık konforlu ve rahat kullanılabilen bir araçtır. Araç içerisinde bulunan koltuklar ve direksiyon spor araçlarla birebir aynı hissiyatı vermektedir. Mercedes’in AUX tarafına gösterdiği önem bu modelle birlikte artarak büyük bir önem kazanmıştır. AUX’un nerede olduğu hakkında bilgisi olmayan sürücüler bazı durumlarda bize danışabiliyorlar. O yüzden bu yazımızda Mercedes B150 AUX Girişi Nerede sorusunu cevaplayacağız.

Mercedes B150 modelinde AUX giriş yeri kollukta bulunmaktadır. Araç sürücü koltuğunun sağ tarafında bulunan yerden kolaylıkla AUX girişi yapabilir, dilediğiniz müzikleri açabilirsiniz. Özellikle bu alana önem gösteren Mercedes, farklı bağlantılar yapmanıza da imkan tanımaktadır. Burada unutmamanız gereken en önemli nokta ise AUX kablosunu taktıktan sonra CDC tuşuna basarak AUX’u aktif hale getirmektir.

AUX, araçlarda en çok kullanılan CD, USB ve kaset alanlarının girişi olmadığı zaman işimize yaramaktadır. AUX sayesinde müzik dinlemek daha basit bir hale geliyor. Özellikle AUX girişi bulunan bir araca sahipseniz tüm cihazlara kablo yardımı ile bağlanabilmeniz mümkündür. Bunun yanında hoparlör desteğini de kolaylıkla kullanırsınız. Mercedes araçlarda da var olan bu özellik müzik dinlerken oldukça rahat bir kullanım sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi