Otomobil

Mercedes C180 USB Girişi Nerede?

Mercedes C180 serisi giriş model olarak bilinen ve yedi ileri vitese sahip olan bir modeldir. 250 nm’lik bir motor ile birlikte gelen araç, yakıt kullanımı olarak diğer modellere göre bir adım daha fazla öne çıkıyor. Aracı uzun yol ve şehir içerisinde kullanan sürücüler USB girişini bulamayarak bu konu hakkında araştırmalar yapabiliyorlar. Biz de bu konu hakkında net olarak bilgiler sunarak yardımcı olmaya çalışacağız.

USB konusunda bazı modellerinde kullanım sağlamaya çalışan Mercedes, kolçak içerisinde kullanım sağlayabiliyor. Standart giriş tercih edilen yerlerde sürücülere oldukça basit bir sistem sunulmuştur. Bunun yanında bazı modellerde de Mercedes C180 serisinde USB girişi bulunmamaktadır. Her modelinde USB girişi kullanmayan Mercedes, daha pratik ve teknolojiye uygun hareket etmek için bu şekilde bir yol izlemiştir.

USB bulunmayan yerlerde ise teyp tarafında bulunan CD kısmından AUX kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Güncel müzikleri dinlemek istiyorsanız bu şekilde bir yol izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.