Otomobil

Mercedes C180 AUX Girişi Nerede?

AUX, müzik dinleme konusunda oldukça fazla kolaylık sağlayan bir sistemdir. Yardımcı ve destekçi anlamı da olan AUX, ses girişini kolaylıkla yaparak aracınızın içerisinde müzik dinleyebilirsiniz. Mercedes C180 modellerinde de sürücüler sıkça giriş yerini arayabiliyor. Sistemin basit bir noktada olmaması ve zorlu yerlerde konumlandırılabiliyor olması sürücüleri zorlayabilmektedir. O yüzden bu yazımızda Mercedes C180 AUX Girişi Nerede sorusuna cevaplar vereceğiz.

Her araç modelinde farklı olduğu gibi AUX girişi Mercedes C180 modelinde de oldukça değişik yerlerde konumlandırılmıştır. Öncelikli olarak belirtmek istiyoruz ki modele göre değişebilen bu sistem iki farklı noktada yer alabiliyor. İlk olarak aracın sürücü koltuğunun yanında ki kol noktalarına göz atarak AUX girişini bulabilirsiniz. Eğer ki burada bulunmuyorsa sağ kapı tarafında bulunan eşikteki halının altında dört pinli beyaz soket bulunmaktadır. O kısımdan uygun kablolarla AUX girişini sağlayabilirsiniz.

Belirttiğimiz noktalar Mercedes C180 AUX noktalarını gösterecektir. Lakin bu alanlarda da yok ise aracınızın kullanım kılavuzunu kullanarak kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.