Teknoloji

İnstalling Update Huawei Ne Demek?

Huawei, Dünya’daki en çok kullanılan ve popüler olan markalardan bir tanesidir. Marka, bünyesinde barındırdığı onlarca farklı kategorilerdeki cihazları kullanıcılarına faydalanması için sunmaktadır. Özellikle cihazlara belirli dönemlerde gelen güncellemeler gelişmelerini sağlayarak daha etkin bir yapı olmaları amaçlanır. Huawei modellerde ‘’İnstalling Update’’ yazısını bu yüzden oldukça fazla görürüz.

‘’İnstalling Update’’ yani Türkçesiyle ‘’İndirme Güncellemesi’’ farklı dönemler içerisinde gelmektedir. Huawei cihazlarda bu yazı ile karşılaştığınız zaman cihazın güncellemesi gerektiğini anlayabilirsiniz. Huawei güncellemeleri mobil cihazlara kademeleri olarak dağıtılır. Dosyaların yüklemesi bir anda gerçekleşmez ve cihazın oldukça kolay şekilde güncelleme alması sağlanır. Bunun yanında genel güncellemeler ortalama bir aya kadar sürer ve modele göre değişiklik gösterebilir.

Huawei cihazlarda bazen bu yazı ekrana geldikten sonra ekran donup siyah şekle geçiş yapabiliyor. Bu tarz durumlarda cihazınızın şarjının bitmesini bekleyebilir ya da direkt olarak bataryasını ana karttan çıkarıp tekrar takabilirsiniz. Eğer ki bataryanız cihaza yapışık ise ekran kilidine uzun bir şekilde basılı tutarak kapat aç adımlarını izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi