Otomobil

Mercedes E250 Polen Filtresi Nerede?

Mercedes E serisi Mercedes-Benz tarafından yapılan ve 1993 yılından bu yana üretilen bir modeldir. Modelin iç kısmı ve kullanış olarak oldukça rahat bir sürüş deneyimi yaşatması fazlasıyla sevilmesine neden oluyor. Bunun yanında şehir içi kullanımda da kolaylık sağlayan model, eşsiz bir araba zevki yaşatmaktadır. E serisi şeklinde ortaya çıkarılan model orta sınıf lüks araba şeklinde piyasaya çıkarılmıştır.

Mercedes serilerini ilk defa kullanmaya başlayan sürücüler bazı durumlarda filtreleri bulmakta zorlanarak, değişim yapamıyorlar. Bu durum içerisinde en çok denk gelinen Polen Filtresi Mercedes E250’de bulunması kolay sistemdir. Sistemin nerede olduğunu bilmek istiyorsanız alt kısımda kalan paragrafı takip edebilirsiniz.

Mercedes E250 serisinde polen filtresi iki farklı noktada konumlandırılmış olabiliyor. Öncelikle polen filtresi torpidonun alt kısmında kalan yerde olabilmektedir. Bunun yanında kaput kısmında bulunan sol taraftaki koruyucu haznenin de altında kalabiliyor. İki farklı noktaya da göz gezdirerek kolaylıkla filtreyi bulabilirsiniz. Bahsettiğimiz noktalarda polen filtresi yoksa kullanım kılavuzuna bakmanızı öneriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.