Meriç Küçük Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Meriç Küçük kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, eşi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Meriç Küçük’ten söz edeceğiz.

Meriç Küçük Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.
  • Blogger.

28 Haziran 1988 tarihinde Muğla’nın Ortaca ilçesinde dünyaya gelen Meriç Küçük, lisans eğitimini ise Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Ender Sevim ile evli olan Meriç Küçük’ün Elin Gala adında bir kız çocuğu vardır. 1.78 boyunda ve 54 kilodur. Yengeç burcu olan Meriç Küçük’ün İstanbul Akatlar’da bir moda/elbise dükkanı ve Maritsa adında bir de işletmesi bulunmaktadır.

Instagram üzerinde aktif olarak (Maritsanbul kullanıcı ismiyle) paylaşımlarda bulunan Meriç Küçük’ün hem blogu hem de YouTube üzerinde bir kanalı bulunmaktadır. Burnunun estetik olduğunu ifade etmiştir. Eşi ile ayrılmamışlar ve beraber mutlulardır.

Meriç Küçük ile İlgili Aramalar

Google’da Meriç Küçük ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ender Sevim Meriç Küçük eşi kimdir Meriç küçük süslü sözlük Meriç Küçük düğün Meriç Küçük boşandı mı Meriç Küçük Ender Sevim Meriç küçük rakun Meriç Küçük çocuğu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi