Biyografi

Serkan Melikoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Serkan Melikkoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Serkan Melikkoğlu’ndan söz edeceğiz.

Serkan Melikkoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

30 Aralık 1988 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Serkan Melikkoğlu, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmde görev alan Serkan Melikkoğlu, özellikle Beni Affet adlı dizide Soner karakteriyle büyük bir beğeni toplamıştır. Başarılı oyuncu Serkan Melikkoğlu, halen oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Serkan Melikkoğlu 1.85 m boyundadır ve 80 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Serkan Melikkoğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Serkan Melikkoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Serkan Melikkoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Serkan Melikkoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Serkan Melikoğlu oynadığı diziler Asena Melikoğlu Serkan Melikoğlu Kimdir Serkan Melikoğlu Diriliş ertuğrul, Serkan Melikoğlu aslen nereli, Serkan Melikoğlu boyu kaç, Serkan Melikoğlu hangi dizilerde oynadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.