Biyografi

Yener Özer Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Yener Özer kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Yener Özer’den söz edeceğiz.

Yener Özer Kimdir?

  • Oyuncu.

1984 tarihinde dünyaya gelen Yener Özer, oyuncu olarak tanınmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri’nde oyunculuk üzerine eğitimler alan Yener Özer, ayrıca Bartu Ben adlı dizide Erdi karakterine hayat vermiş; sonrasında Zümrüd-ü Aka adlı dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu Yener Özer, aynı zamanda Menajerimi Ara adlı dizide rol almıştır. Özer’in Evrim Doğan ile sevgili olduğu bilinmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Yener Özer 1.83 m boyundadır ve 80 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Yener Özer, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Yener Özer hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak: biliyo.org, erişim tarihi: 14 Aralık 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds