Biyografi

Gökhan Kayış Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Gökhan Kayış kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda meslek gruplarından gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Gökhan Kayış’tan söz edeceğiz.

Gökhan Kayış Kimdir?

  • Gazeteci.

Gökhan Kayış, gazetecidir. Aslen Yozgat Çekerekli olan Gökhan Kayış, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlamıştır. 1994 yılında Flash TV’de çalışma hayatına başlayan Gökhan Kayış, sonrasında Kanal D, NTV, FOX TV, TGRT Haber, BBN Türk gibi kanallarda çalışmıştır. Gökhan Kayış, özellikle Kanal D ve NTV gibi kanallarda yaptığı haberlerle dikkat çekmiştir. Gökhan Kayış şimdilerde Sözcü TV bünyesinde gazetecilik kariyerine devam etmektedir. Gökhan Kayış evlidir ve İpek isminde bir kızı vardır. Galatasaray taraftarıdır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Gökhan Kayış, gazetecilik kariyerine Sözcü TV bünyesinde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Gökhan Kayış hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kimnereli.net, Gökhan Kayış, erişim tarihi: 20 Mart 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi