Biyografi

Mine Vural Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

1994 doğumlu başarılı oyuncu Mine Vural, kariyerine çeşitli projelerle devam etmektedir. Daha önce “Sipahi,” “Aktris,” ve “Kızılcık Şerbeti” gibi dizilerde rol almıştır. 2023 yılında Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan “Dilek Taşı” adlı dizide, Feraye adlı evin hizmetçisi karakterini başarıyla canlandırmıştır. Dizinin kadrosunda, önemli isimlerden oluşan bir oyuncu kadrosu yer almaktadır. Bu kadroda Salih Bademci, Hazal Subaşı, Özge Özberk, Teoman Kumbaracıbaşı, Elif Doğan, Perihan Savaş, Ozan Dolunay ve Çiçek Dilligil gibi tanınmış oyuncular bulunmaktadır.

Mine Vural’ın rol aldığı yapımlar şunlardır:

  • 2023: Dilek Taşı (Feraye) (TV Dizisi)
  • 2023: Kızılcık Şerbeti (TV Dizisi)
  • 2023: Aktris (Yardımcı yönetmen) (TV Dizisi)
  • 2022: Sipahi (TV Dizisi)

Mine Vural, oyunculuk kariyerine başarıyla devam etmektedir ve çeşitli projelerdeki performansı ile dikkat çekmektedir. Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Mine Vural hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, 1 Ekim 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds