Sosyal Medya Fenomeni ve Oyuncu Fulya Zenginer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Fulya Zenginer kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Fulya Zenginer’den söz edeceğiz.

Fulya Zenginer Kimdir?

  • Sosyal meyda fenomeni
  • Oyuncu

Zeytinburnu’nda dünyaya gelen Fulya Zenginer, bir dönem oyunculuk yaptıktan sonra sosyal medyada videolar çekmeye başlamış ve kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Kaç Yaşında?

Fulya Zenginer hakkında merak edilen en önemli sorulardan biri kaç yaşında olduğudur. Sosyal medya fenomeni ve oyuncu Fulya Zenginer 30 yaşındadır.

Nereli?

Oyunculuk kariyerinden sonra sosyal medyada vloglar çekmeye başlayan Fulya Zenginer ile ilgili olarak merak edilen ikinci konu başlığı ise nereli olduğudur. Kendi kanalından yayınladığı bir videoda İstanbullu olduğunu belirtmiştir.

Boyu?

Fulya Zenginer hakkında merak edilen bir diğer konu başlığı ise boyudur. Bir dönem çeşitli projelerde oyunculuk yapan Fulya Zenginer, 1.63 cm boyundadır.

Burcu Ne?

Kendisi ile ilgili olarak merak edilen bir diğer konu başlığı ile devam edelim: burcu. Zenginer, burcunun yengeç olduğunu, yükseleninin ise ikizler olduğunu söylüyor.

Ne İş Yapıyor?

17 yaşından beri oyunculuk yapmaktadır. Çeşitli projelerde çalışmaktadır. Kendi kurduğu bir firmada da danışmanlık yapmaktadır. Oyunculuğu tamamen bırakmasa da projeleri değerlendirmektedir.

Sosyal Medya Hesapları

YouTube’da 14 binden fazla abonesi bulunan Fulya Zenginer’in Tiktok’ta 70 binden fazla takipçisi ve 100 binden fazla abonesi bulunuyor. Aynı zaamnda Instagram üzerinde de

Kendisi Hakkında Merak Edilenler

Elinde bir mikrofon olsa ve tüm dünya duyuyor olsa ne söylerdin sorusuna ‘neyi paylaşamıyorsunuz’ diye cevap veren Fulya Zenginer, az arkadaşının olduğunu bunlardan birisinin de Funda Güray olduğunu söylüyor. Babasını kendisi 10 yaşındayken kaybettiğini, annesini ise 2 sene önce kaybettiğini dile getiren Fulya Zenginer, ailesinden sadece ablasının kaldığını ifade ediyor. Modayı çok yakından takip ettiğini ve modaya ilgisinin olduğunu dile getirmektedir.

Zeytinburnu’nda büyümüştür. Babasını kaybettikten sonra ekmek alamayacak kadar maddi açıdan kötü durumda kaldığını ifade eden Fulya Zenginer, annesinin ölümünün hayatının en kötü anı olduğunu, bütün yaşamını onu mutlu etmek için geçirdiğini ancak onu kaybettikten sonra hayatının bir anda anlamsız kaldığını ifade ediyor. Aynı zamanda diş estetiğinin olduğunu ve çillerinin doğuştan olduğunu ifade ediyor.

Bu yazıda kendisi hakkında merak edilen sevgilisi var mı sorusunun cevabını şu anda sizlerle paylaşamıyoruz. En kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: