Uras Benlioğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

Uras Benlioğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, eşi kim, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesini ve yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Uras Benlioğlu’ndan söz edeceğiz.

Uras Benlioğlu Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.
  • Girişimci
  • Oyuncu

16 Şubat 1982 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Uras Benlioğlu, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlamıştır. Üniversite eğitimine devam ettiği esnada Korcan Karar aracılığıyla ATV Haber’de stajyer olarak çalışmaya başlamıştır. Kısa bir süre sonra da bu kanal bünyesinde muhabir olarak çalışmalarına devam etmiştir. Bu zaman zarfında muhabirliğin yanı sıra seslendirme, öğle haberleri spikerliği gibi çeşitli görevlerde de çalışmıştır. Altı ay ATV bünyesinde 6 ay da Show TV bünyesinde muhabir, seslendirme ve spikerlik yapmıştır.

Bir süre daha muhabirlik yaptıktan sonra mesleğinden istifa eden Uras Benlioğlu, daha sonra ise Muhteşem Yüzyıl ve Tamam mıyız gibi dizilerin yapımcısı Tims Prodüksiyon’un projelerinin kamera arkası belgesellerini yapmıştır. Öte yandan Turkcell ve Acıbadem gibi çeşitli şirketlerin basın toplantılarının video çekimlerini yapmıştır.

Daha sonra Pratik Bilgiler adlı YouTube kanalını kurmuş ve bu kanal kısa sürede 2 milyondan fazla abone sayısına ulaşmıştır. Ayrıca 2018 yılında gösterime giren Enes Batur Hayal mi Gerçek mi adlı sinema filminde de rol almıştır. Uras Benlioğlu, 2012 yılında Rana Benlioğlu ile dünya evine girmiştir. Çiftin bu evliliklerinden bir çocuğu dünyaya gelmiştir.

Sosyal medya fenomeni ve oyuncu Uras Benlioğlu, son olarak ise Acun Ilıcalı’nın yeni yarışma programı olan ve TV8 ekranlarında yayınlanan Exatlon Challenge’ın yarışmacı kadrosuna dahil olmuştur.

Uras Benlioğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Uras Benlioğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Uras. benlioglu YouTube Uras.benlioglu at yada ÖP Rana Benlioğlu Uras Benlioğlu’nun arabası Uras. benlioglu Tiktok Uras Benlioğlu haber Uras benlioğlu ekşi Uras Benlioğlu Seko

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.