Teknoloji

Mobildeniz Durduruldu Hatası Çözümü

Banka işlemlerini saatlerce sıra beklemeden telefon üzerinden halletmek çok daha kolay. Bankaların mobil uygulamaları gün geçtikçe güncelleniyor, daha kolay ve işlevsel hale geliyorlar. Peki, bu uygulamaların durduruldu sorununu nasıl çözeceğiz?

Mobildeniz Durduruldu Hatası Çözümü

Bu sorunu çözebilmek çok kolay. Öncelikle mobil cihazımızın ayarlar kısmına giriyoruz. Daha sonrasında uygulamalar kısmına giriyoruz. Uygulamaların arasından hata veren uygulamayı, Mobildeniz uygulamasını seçiyoruz. Depolama seçeneğine basıyoruz ve önbelleği temizliyoruz. Daha sonrasında telefonu açıp kapatınca sorun halledilmiş oluyor. Uygulamaya artık sorunsuz girebilirsiniz. Girerken internetinize bağlı olduğunuzdan emin olunuz.

Önbellek Temizleme İşlemi Nedir?

Her uygulamanın bir önbelleği vardır. Bu kısımda uygulamaya kaydettiğimiz giriş bilgileri ve uygulamanın kendi biriktirmiş olduğu diğer bilgiler vardır. Önbellek fazla dolduğu zaman uygulama hata verebiliyor. Bu durumda önbelleği temizlemek kesin çözümlerden biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds