Teknoloji

Modem Ağa Katılamadı Hatası Çözümü

Ağa Katılamadı Hatası; cihazımızın kablosuz bir ağa bağlanamaması sorunu olarak bilinir. Cep telefonumuzu veya da bilgisayarlarımız wi-fi ağlarına bağlamaya çalışır iken aldığımız bu hatanın birkaç nedeni olabilmektedir. Bunlar şu şekildedir; Wi-fi alıcısı çalışmayı durdurmuş olabilir.  ayarları eski veya da yanlış şekilde yazılmış olabilir, cihazların yazılım güncelleme hataları ve bilinmeyen sebepler den kaynaklana bilmektedir. Bu durumlarda Wi-fi ağının açık olduğundan emin olun.

Ana ekrandan açarak Wi-fi açıklığını görebilirsiniz. Giriş sağladıktan sonra yönlendiricinin açık olup olmadığını kontrol edin. Eğer ki hata devam ediyor ise yönlendiriciyi sıfırlayınız. Üçüncü bir yol da Wi-Fİ ayarlarından bağlanmış olduğunuz ağı unutup tekrar bağlanmayı denemeniz olacaktır. Bu hizmette olmaz ise farklı bir cihaz ile tekrardan bağlanmayı deneyiniz. Eğer internet ağınız Modem Ağa Katılamadı Hatası  vermeye devam ediyor ise modem veya internet ana kaynağından bulunan bisebepten kaynaklanmaktadır ve hatayı bağlı olduğunuz yetkili kişilerden yardıma baş vurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds