Biyografi

A Spor Yorumcusu Serdar Kelleci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Serdar Kelleci kimdir, nereli, kaç yaşında, hangi takımlı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini buranda sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Serdar Kelleci’den söz edeceğiz.

Serdar Kelleci Kimdir?

— Spor yorumcusu, gazeteci.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Serdar Kelleci, 20 seneyi aşkın süredir finans sektöründe çalışmış, 30 yıldan uzun bir süre de futbolla ilgili faaliyetlerde bulunmuştur. 2014 ile 2015 yılları arasında TGRT ekranlarında yayınlanan Ekstra Futbol isimli programda yorumculuk ve sunuculuk yapan Serdar Kelleci, 2013 ile 2016 yılları arasında Milliyet gazetesinde köşe yazarlığı yapmıştır. Öte yandan Serdar Kelleci, 2016 yılından beri de A Spor ekranlarında yorumcu olarak görev yapmaktadır.

Hangi Takımlı?

Serdar Kelleci hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de hangi takımlı olduğudur. A Spor yorumcularından Serdar Kelleci, özellikle objektif yorumları ve doğru analizleri ile dikkat çekmektedir ancak herhangi bir takımın lehine yorumlar yapmamaktadır.

Diğer Yazılarımız

Serdar Kelleci ile İlgili Aramalar

Google’da Serdar Kelleci ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; serdar kelleci kimdir, serdar kelleci kimdir nerelidir, serdar kelleci aslen nereli, serdar kelleci kaç yaşında, serdar kelleci hangi takımı tutuyor, serdar kelleci a spor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds