Necati Akkoyun Kimdir?

Necati Akkoyun. Son zamanlarda ortaya çıkan “sınıfta öğretmenine terbiyesizlik, edepsizlik, hatta ağıza alınmayacak işler yapan, kırmızı kapüşonlu genç”. Türkiye, bu saatten sonra bu kişiyi bu sıfatlarla bilecek. Eğer yaşınız belirli bir aşamadan geçmişse, belirli sorumluluklarınız vardır. İnternet çağında yaşıyoruz ve her şey kayda alınıyor. Necati Akkoyun adlı kişi de kendisinin internet çağında olduğunu bilmeden böyle tırnak içinde “rezil” hareketler sergileyen bir genç lise öğrencisidir. Yaşı gereği aklıyla malum bölgesinin yer değiştirdiği, aklıyla değil duygularıyla ve arkadaşlarının pohpohlaması ile hiç de tasvip edilmeyecek işler yapan bu gencin ismi, tası tarağı toplayıp uzaya yerleşmediğimiz sürece, Google bu yazıyı Index’ten kaldırmadığı müddetçe burada kalacak.

Bu yazıyı da elbette ki birileri okuyacak. Lütfen çocuklarınızı bu şekilde yetiştirmeyin. Bu yazı, her ne kadar ifşa nitelikli bir yazı olsa da ifşaya konu olan kişi bunu hak edecek işler yapmıştır. Hatırlayalım ne olmuştu?

Öğretmeninin çırpınışlarına, ikazlarına ve her türlü uyarısına rağmen hala hatasında ısrar eden şahıs bu şahıstır: Necati Akkoyun.

Bakanlık, öğrenci için değil öğretmen için soruşturma açmış, videoda haksız bulunan öğretmen olmuştu. Türk eğitim sisteminin en büyük sorununlarından birini bu videoda, kırmızı kapüşonlu genç üzerinde gayet iyi bir şekilde görüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: