Muhabir Hüseyin Günay Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli?

Muhabir Hüseyin Günay kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Hüseyin Günay’dan söz edeceğiz.

Muhabir Hüseyin Günay Kimdir?

  • Muhabir.

1986 yılında Mersin’in Erdemli ilçesinde dünyaya gelen Hüseyin Günay, muhabirlik kariyerine 2010’da stajyer olarak TRT’de başlamıştır. Sonrasında TRT’nin İstanbul ve İzmir müdürlüklerinde muhabir olarak görev almıştır. Hüseyin Günay, uzun sayılabilecek bir süre TRT bünyesinde polis-adliye muhabirliği, savunma ve Cumhurbaşkanlığı muhabirliği yapmıştır. Başarılı muhabir Hüseyin Günay evlidir. Hüseyin Günay, halen TRT bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir. Muhabir Hüseyin Günay ile NTV Washington temsilcisi Hüseyin Günay sıkça karıştırılmaktadır ancak ikisi farklı kişilerdir.

Twitter ve Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Hüseyin Günay, muhabirlik çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı muhabir Hüseyin Günay hakkında merak edilen boyu kaç, annesi babası kardeşleri kim gibi detay soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting