Duygu Özel Tapan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Eşi?

Duygu Özel Tapan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabir ve sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Duygu Özel Tapan’dan söz edeceğiz.

Duygu Özel Tapan Kimdir?

  • Sunucu&Spiker.

5 Mart 1983 tarihinde Eskişehir’de dünyaya gelen Duygu Özel Tapan, Eskişehir Cumhuriyet Lisesi’nden mezun olmuş; lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Basın-Yayın Bölümü’nde Reklamcılık ve Halkla İlişkiler çift ana dalıyla tamamlamıştır. Duygu Özel Tapan, aynı zamanda Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde sunuculuk ve spikerlik eğitimleri almıştır.

Üniversitede eğitimine devam ederken gazetecilik kariyerine adın atan Duygu Özel Tapan, Sakarya Gazetesi’nde çok sayıda röportaj ve haber yayınlamıştır. DHA Eskişehir muhabirliği de yapan Duygu Özel Tapan, 2006’da muhabir olarak NTV’de çalışmaya başlamıştır. Burada 3 yıl görev yapan Duygu Özel Tapan, sonrasında Vatan Gazetesi’nde çalışmaya başlamış, oradan Habertürk’e oradan da Bloomberg’e geçiş yapmıştır. Duygu Özel Tapan aynı zamanda Tele 1, Woman TV, İmc TV gibi kanallarda da çalışmıştır. Başarılı muhabir ve sunucu Duygu Özel Tapan, son olarak TV 100 kanalında sunuculuk yapmaktadır. Evlidir, yoga ve resimle ilgilenmektedir, hayvan hakları ve kadın hakları ile ilgili olarak çeşitli projelerde gönüllü olarak çalışmaktadır.

Boyu ve Kilosu?

  • Güzel sunucu Duygu Özel Tapan 1.73 m boyundadır ve 56 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Duygu Özel Tapan, spikerlik ve sunuculuk çalışmalarına devam etmektedir. Güzel sunucu Duygu Özel Tapan hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.