Biyografi

Şeyda Merve Kölük Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Şeyda Merve Kölük kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Şeyda Merve Kölük’ten söz edeceğiz.

Şeyda Merve Kölük Kimdir?

  • Oyuncu.

14 Ağustos 1992 tarihinde dünyaya gelen Şeyda Merve Kölük, oyunculuk eğitimlerini Ayla Algan, Sadri Alışık Akademi, İstanbul Drama Sanat Akademisi gibi yerlerde almış; sonrasında devlet tiyatrolarında birçok oyunda rol almış; çeşitli projelerde seslendirme sanatçısı olarak görev yapmıştır. Oyunculuk faaliyetlerine Seher Beşyaprak Menajerlik bünyesinde devam eden Şeyda Merve Kölük, kameralar karşısındaki ilk oyunculuk deneyimini ise Menajerimi Ara adlı dizide yaşamıştır. Şeyda Merve Kölük aynı zamanda 2022 yılında Kara Tahta dizisinde rol almıştır.

Rol Aldığı Projeler

  • 2022 – Kara Tahta (Avukat Müge) (TV Dizisi)
  • 2021 – Kasa (Sinema Filmi)
  • 2021 – Menajerimi Ara (Lara) (Konuk Oyuncu)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Şeyda Merve Kölük, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kara Tahta adlı dizide Avukat Müjde karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Şeyda Merve Kölük hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Şeyda Merve Kölük, erişim tarihi: 26 Ağustos 2022

One thought on “Şeyda Merve Kölük Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

  • gerçek

    Aynı anda hem evli hemde sevgilisi olan adamlarla grup birliktelik yaşayıp nasıl bu kadar rahat yaşayabiliyorsun insanların yuvasını yıkacaksın. Hepsi ıspatlı öğrenecek herkes şeyde Merve

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.