Gündelik Hayat

Multinet Gift Kartı Nedir? Hangi Mağaza ve Marketlerde Geçer?

Multinet Gift kart nedir, hangi mağazalarda ve marketler geçer? Daha önceki yazılarımızda Multinet işlemlerinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca Multinet Gift kartın nerelerde geçtiğinden ve hangi alanlarda kullanıldığından söz edeceğiz.

Multinet Gift Nedir?

Multinet Gift, kurumsal bir hediye kartıdır. Kurumlar tarafından çalışanlara verilen bu kart ile çalışanlar, Multinet Gift noktalarından giyim başta olmak üzere market alışverişlerini yapabilirler. Multinet’in resmi internet sitesinde kartın 7000’den fazla noktada hizmet verdiği bilgisi yer almaktadır. Ancak Multinet yemek kartı ile Multinet Gift kartı birbirinden farklıdır. Bu kartlar, birbirinden farklı fonksiyonlara sahiptir.

Türkiye’nin ilk kurumsal hediye kartı olduğu şirket tarafından ifade edilen Multinet Gift kartı ile giyim alışverişleri başta olmak üzere market alışverişleri de yapılabiliyor. Kartın hangi market ve mağazalarda geçtiği aşağıda yer almaktadır.

Hangi Marketlerde ve Mağazalarda Geçer?

Multinet Gift kartı, Multinet’in kendi sitesinde belirtildiği üzere 7000’den fazla noktada hizmet vermektedir. Bu noktalar arasında önemli markalar da yer alıyor. Örneğin Ayakkabı Dünyası, FLO, Koton, Adil Işık, Happy Center, Hotiç, Ice Age, İnci Deri, Kemal Tanca, Kim Marketleri, Mudo, Tamer Tanca Mağazacılık, Tamer Tanca Kids gibi mağaza ve marketlerde Multinet Gift kartları geçmektedir.

Önemli Husus

Örneğin Multinet Gift kartla alışveriş yapılabilen bir mağazaya gidip alışverişi bu kartınızla ödemek istediğinizde kartın mutlaka yanınızda olması ya da kart numarasının yazılı veya ekran fotoğrafı şeklinde sizde olması gerekir. Ancak yemek kartı ile Multinet Gift kartı birbirinden farklı olduğu için ödeme noktasında yanınızda mutlaka Multinet Gift kartınızın olması gerekir. Ödeme alan yetkililer, ödeme esnasında telefonunuza gelen SMS kodunuzu soracaktır. Bu onaydan sonra alışverişinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Multinet Gift ile İlgili Aramalar

Google’da Multinet Gift ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; multinet gift card geçerli mağazalar multinet gift card kullanım yerleri multinet gift indir multinet gift hangi mağazalarda geçerli multinet gift hangi marketlerde geçerli multinet gift hangi marketlerde geçiyor multinet geçen marketler 2019 multinet kart nerelerde geçerli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.