Brain Out ”Fareyi Yakala” Sorusunun Cevabı Nedir?

Fareyi yakala sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Out adlı oyunda sorulan fareyi yakala sorusunun doğru cevabı ne? Son zamanların en beğenilen zeka oyunları arasında yer alan Brain Out isimli oyunda sorulan bazı sorular zaman zaman kafa karıştırıcı olsa da çoğunlukla dikkat gerektiren sorulardan oluşuyor. Bazı sorularda oyuncular soruların doğru cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Out oyununda sorulan bazı önemli sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”fareyi yakala” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Out Seviye 85: Fareyi Yakala

Brain Out oyununda bunun gibi sorular zaman zaman kafa karıştırıcı olabiliyor. Bunun gibi sorular ise diğerlerinden daha farklı bir mantık yürütmek ile çözülebiliyor. Bu soruda da diğer sorulardan farklı bir mantık yürütmek gerekiyor.

Sorunun Doğru Cevabı:

Öncelikle tahtayı ateşle yakın ve boruya götürün daha sonra da dumanın çıkışını da parmağınızla kapatın. Böylece fareyi yakalamış ve bölümü geçmiş olacaksınız. Brain Out gibi son zamanların en çok oynanan mobil oyunları arasında yer alan Brain Test oyununda sorulan bazı sorular ve cevapları için aşağıda yer alan bağlantılara tıklayabilirsiniz:

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 “İskeletler Yaklaşıyor Metin’in Başı Dertte” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz