Biyografi

Oya Unustası Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Oya Unustası kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, evli mi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Oya Unustası’ndan söz edeceğiz.

Oya Unustası Kimdir?

  • Oyuncu.

1 Ocak 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Oya Unustası, lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Masum Değiliz, Diriliş Ertuğrul ve Hercai gibi çeşitli dizilerde oynayan ve dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Oya Unustası, halen oyunculuk kariyerine devam etmektedir. Bekar olan Oya Unustası’nın bilinen bir ilişkisi de yoktur.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Oya Unustası 1.73 cm boyundadır ve 52 kilodur.

Oya Unustası, Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunmaktadır. Oya Unustası hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir ne iş yapıyor, sevgilisi var mı kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Oya Unustası ile İlgili Aramalar

Google’da Oya Unustası ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Oya Unustası kiminle evli? Oya Unustası hangi dizilerde oynadı? Oya Unustası kaç yaşında? Oya Unustası burcu nedir?, Oya Unustası hamile mı Oya Unustası – Tansu Taşanlar Oya Unustası kaç yaşında Oya unustası ekşi Oya Unustası Diriliş Ertuğrul Oya Unustası Miss Turkey Oya Unustası boy Oya unusta Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.