Biyografi

Mustafa Haki Karakaya Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Mustafa Haki Karakaya kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Mustafa Haki Karakaya’dan söz edeceğiz.

Mustafa Haki Karakaya Kimdir?

  • Oyuncu.

1996 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Mustafa Haki Karakaya, çeşitli kurumlarda oyunculuk eğitimi aldıktan sonra ”Sürgün” ve ”Gelibolu’dan Mektuplar” gibi tiyatro oyunlarında da rol almıştır. Kameralar karşısında ilk olarak 2020 yılında Alef adlı diziyle başlayan Mustafa Haki Karakaya, sonrasında ise ”Küçük Problemler” adlı projede rol almıştır. Başarılı oyuncu Mustafa Haki Karakaya, 2021 yılında ise ”Pilav Üstü Aşk” adlı filmde rol almıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Mustafa Haki Karakaya, oyunculuk çalışmalarına da hali hazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Mustafa Haki Karakaya hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Mustafa Haki Karakaya, erişim tarihi: 9 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi