Biyografi

Batuhan Karacakaya Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Batuhan Karacakaya kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Batuhan Karacakaya’dan söz edeceğiz.

Batuhan Karacakaya Kimdir?

  • Oyuncu.

5 Şubat 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Batuhan Karacakaya, dizi-film oyuncusu, mimar ve yarışmacıdır. İlk olarak Beşinci Boyut adlı dizide oynayan Batuhan Karacakaya, sonrasında Aşk-ı Memnu adlı dizide ”Bülent Ziyagil” karakterine hayat vermiştir. Genç oyuncu Batuhan Karacakaya, sonrasında ise Umutsuz Ev Kadınları ve Diriliş Ertuğrul dizilerinde de rol almıştır. 2021 Survivor’da 7. olan Batuhan Karacakaya, 2022 yılında düzenlenen aynı yarışmada ise üçüncülük elde etmiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Batuhan Karacakaya 1.82 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Batuhan Karacakaya, oyunculuk çalışmalarına da aktif bir biçimde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Batuhan Karacakaya hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • sporx.com, Batuhan Karacakaya kimdir, erişim tarihi: 26 Aralık 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.