Biyografi

Nadja Muftic Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Bundan önceki yazılarımızda sizlere birçok meslek grubundan biyografi yazılarını paylaşmıştık. Bugün uzun yıllardır televizyon ekranlarında olan bir ismi paylaşacağız. Nadja Muftic Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Ayrıntıları yazımızda.

  • TRT Spikeri, Televizyon Programcısı

1980 yılının Ekim ayının sonlarında dünyaya gelen Nadja Muftic, akrep burcudur. Aslen Bosna Herseklidir. Prva Gimnazija Sarajevo’da eğitim almıştır. İstanbul’da yaşamaktadır. Uzun yıllardır Türkiye’de yaşayan ve TRT bünyesinde çalışmayı sürdüren sunucu, birçok programı yürütmüştür. 2012 yılında TRT bünyesinde çalışmaya başlamış ve halen TRT’de çalışmayı sürdürmektedir. TRT Müzik kanalında “Dinle Benden Ne Dinlersen” “Müzik Aktüel” yine TRT Türk’te “Doğu Avrupa’da Ramazan” gibi programların sunuculuğunu yapmıştır. TRT Avaz, TRT Türk, TRT Müzik ekranlarında çalışma fırsatı yakalamıştır. Şimdilerde de TRT ekranlarında spikerlik yapmayı sürdüren Nadja Muftic, TRT Türk ekranlarında haber programı sunucusu olarak meslek hayatına devam etmektedir. Güzel sunucunun evli olmadığı bilinmektedir. Instagram hesabını da (@nadja_muftic) aktif olarak kullanan sunucu, paylaşımlarına devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds