Spor

Nakit akışı tablosu o yüzden

Tokenlar hakkında net bir bilgi veremiyorum dizi gelirleri kesinlikle artacak emlak piyasasında çok şey var merhum başkanımız selahattin beyazıt’ın riva’yı aldığı gibi bizimde gayrimenkul almamız lazım O yüzden ekle Latasare nereye giderse gitsin değer katacaktır.Tabii ki sabır isteyen bir iş.Bir diğer önemli proje altyapı.Altyapı konusunda ciddi çalışmalar yapacağız.Espor çok önemli bir konu,Muhtemelen Türkiye’deki tek karlı branşımız. Gelir hattına eklememiz gereken bir diğer önemli konu da spor okulu. Galatasaray adını bu alanda iyi kullanamıyoruz.”

“Kolay kasiyer denilen şey, Galatasaray’ın ve diğer kulüplerin başına gelen en büyük sıkıntı olan menajerin kulübe sermaye enjekte etmesidir. Şekere benzer bir vücuda zarar verme yöntemidir. Yeni kanunla yanlış olduğu ortaya çıkıyor. . Ben gerçekçiyim ve yapamam demeyeceğim.”

“Büyük borç”

“Açıkçası bu kısa vadede önemli bir borç. Yapılması gereken tek şey var. Biz genellikle acil ödemelere hazırlık yapmıyoruz. Borcu kendi cebinizden toobet ödemek isteseniz de kanunlar buna izin vermez. yap çok önemli sponsorlarımız var isimlerini vermek istemiyorum ama galatasaraylı çok iyi iş adamları var ben kurumsal saçmalıklara çok inanırım erden timur bey çok iyi bir galatasaray taraftarı stadyum Sponsorluklar, basketbol sponsorlukları biliniyor ama bir de bilinmiyor. Amacımız güzel şeyler yapmak. Daha iyi bir stat sponsoru bulursak Erden Bey’e ateş edebileceğini söyledi.”

“Bankalar faizli ödemeye başlıyor. Yine kulüp devlet desteği olmadan bu borcu ödeyemez. Riva, Florya ve Kemerburgaz bir bütün olarak ele alınmalı. Riva projesinin 2023 yılı sonunda tamamlanması planlanıyor. Kulübün 450 -500 milyon lira civarında geliri olacak.Öncelikle Floria’dan ayrılmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.