Biyografi

Nasuhi Güngör Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Nasuhi Güngör kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, annesi babası kardeşleri kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Nasuhi Güngör’den söz edeceğiz.

Nasuhi Güngör Kimdir?

  • Gazeteci.

1968 yılında Kırşehir’in Mucur ilçesinde dünyaya gelen Nasuhi Güngör, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar birçok gazete ve kurumda haber müdürü, muhabir ve köşe yazarı olarak görev yapmıştır. Milli Gazete ve Gerçek Hayat Dergisi gibi kurumlarda yazılar yazan Nasuhi Güngör, 2009 yerel seçimlerine kadar Etimesgut Belediye Başkanı Serhat Kemal Yılmaz’ın danışmanlığında görev alan ve Yılmaz’ın seçim kampanyasını yöneten Nasuhi Güngör, ayrıca Star Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapmıştır. Nasuhi Güngör ayrıca Habertürk, CNN Türk gibi kanallarda da yorumculuk yapmaktadır.

Kitapları

  • İpin Ucundakiler
  • Yenilikçi Hareket

Sosyal medya hesaplarından da paylaşımlarına devam eden Nasuhi Güngör, yazarlık ve gazetecilik kariyerine devam etmektedir. Nasuhi Güngör hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • haberler.com, erişim tarihi 3 Şubat 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.