Biyografi

Tiktok Fenomeni Mary Just Yunus Emre (yunusjust) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tiktok fenomeni Yunus Emre (yunusjest) kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Yunus Emre’den söz edeceğiz.

Yunus Emre (yunusjest) Kimdir?

  • Tiktok Fenomeni

Son zamanların en çok kullanılan sosyal medya platformu olan Tiktok’ta çektiği videoları ve fotoğrafları ile dikkatleri üzerinde toplamayı başarak Yunus Emre, sosyal medya platformları üzerinde yunusjest ya da maryjust gibi kullanıcı isimlerini tercih etmektedir. 16 ya da 17 yaşında olduğunu tahmin etmekteyiz. Bu yazımızda tıpkı diğer yazılarımızda yaptığımız gibi kendisi hakkında merak edilen soruların yanıtlarını başlıklar halinde aşağıda sizlerle paylaşacağız.

Boy ve Kilosu

Sosyal medya fenomeni Yunus Emre (yunusjest ya da mary just) ile ilgili olarak merak edilen bir diğer önemli soru ise boyu ve kilosunun ne olduğudur. Özellikle Tiktok’ta çektiği videoları ile büyük bir üne kavuşan Yunus Emre’nin boyu 1.68 cm’dir. Kilosunun değişken olduğunu belirtmekle birlikte 57 kilo olduğunu sözlerine eklemektedir.

Sosyal Medya Hesapları

YouTube’da Maryjust kullanıcı ismi ile yayın yapan Yunus Emre’nin bu platform üzerinde 10 binden fazla abonesi bulunuyor. Asıl çıkışını yaptığı Tiktok’ta ise 1.5 milyona yakın takipçisi bulunmaktadır. Instagram hesapları şu anda kapalı olduğu için asıl hesabını şu anda bine yakın kişi takip etmektedir.

Sevgilisi Var mı?

Kendisi ile ilgili en çok merak edilen sorulardan biri de sevgilisi olup olmadığıdır. Kendi kanalından 7 ay önce yayınladığı bir videoda sevgilisinin olmadığını belirtmiştir. Unutamadığın biri var mı sorusuna ise “var” diyerek

Ailesinin istek ve arzularını yerine getirmeyi en büyük amacı olarak belirten Yunus Emre, Tiktok başta olmak üzere sosyal medya platformları üzerindeki takipçi sayısını artırmayı istediğini ve bu amaç doğrultusunda çok çalıştığını sözlerine ekliyor.

Bu yazımızda yaptığımız araştırmalar sonucunda Yunus Emre’nin kaç yaşında olduğuna ve nereli olduğu bilgisine ulaşamadık. Sizlerle bu bilgileri en kısa süürede paylaşacağız.Bunun dışında eklemek istediğiniz bölümleri bizlere aşağıda bulunan yorumlar sekmesinden yapabilirsiniz.

Yunus Emre (yunusjest) ile İlgili Aramalar

Google’da Yunus Emre yani maryjust veya yunusjest ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; yunus emre maryjust kimdir, yunus emre yunusjest aslen nereli, yunus emre tiktok kaç yaşında, yunus emre tiktok sevgilisi var mı, yunus emre yunusjest tiktok kim,

3 thoughts on “Tiktok Fenomeni Mary Just Yunus Emre (yunusjust) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

  • Ömer Şentürk

    Yunus Emre Torun Bursa/İnegöl de oturmaktadır. Kendisi 26.08.2002 taarihinde doğmuştur.
    Ben kendisinin 8 senelik arkadaşı ve menajeriyim. her türlü soruda yardımcı olabilirim.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds