Naz Sayıner Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi Var mı? Oynadığı Diziler?

Naz Sayıner kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Naz Sayıner’den söz edeceğiz.

Naz Sayıner Kimdir?

  • Oyuncu.

15 Nisan 2003 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Naz Sayıner, henüz küçük yaşlardan itibaren oyunculuk çalışmalarına başlamıştır. İlk olarak Arçelik, Knorr gibi çeşitli markaların reklamlarında görev almıştır. İlk ekran deneyimini ise STAR TV ekranlarında yayınlanan Gecenin Kraliçesi adlı dizide yaşamıştır. Ardından da FOX TV ekranlarında yayınlanan Bana Sevmeyi Anlat adlı dizide Mercan rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Naz Sayıner, son olarak yine FOX TV ekranlarında yayınlanan Bir Deli Rüzgar adlı dizide Zeliş karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Eray Yasin Işık Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Naz Sayıner 1.55 m boyundadır ve 45 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Naz Sayıner, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Naz Sayıner hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Azra Aksu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kaç?

Naz Sayıner ile İlgili Aramalar

Google’da Naz Sayıner ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Naz Sayıner oynadığı diziler Naz Sayıner yaş Naz sayıner yaşı Naz Sayıner Kaç yaşında Naz Sayıner Instagram Nilsu Yılmaz Naz Sayıner Boyu Naz Sayıner Kimdir, naz sayıner boyu kilosu, naz sayıner sevgilisi var mı

İlginizi Çekebilir:  İncinur Sevimli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara